PXD.PL

Jak dodawać galerie, albumy i zdjęcia w serwisie PXD?

W poniższym artykule przedstawimy w jaki sposób krok po kroku, można dodawać galerie, albumy i zdjęcia w w serwisie PXD.pl.

1. Aby móc dodawać zdjęcia w serwisie PXD.pl należy posiadać konto użytkownika. Jeżeli nie masz, zarejestruj je teraz. Jeżeli potrzebujesz pomocy w trakcie rejestracji skorzystaj z prodanika Jak zarejestrować konto?

 

2. Na początek należy zalogować się na utworzone wcześniej konto użytkownika.

 

3. Po zalogowaniu widoczna będzie opcja Załóż galerię

 

4. W następnym kroku należy podać informacje o galerii - jaką ma mieć adres www, tytuł, opis, słowa kluczowe a także kategorię. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy przycisk "Załóż galerię".

 

5. Od tego momentu użytkownik po zalogowaniu widzi listę swoich galerii. W naszym przykładzie jest to przykladowagaleria.pxd.pl

 

6. W kolejnym etapie należy do utworzonej galerii dodać nowy album, w którym umieszczone zostaną zdjęcia.

 

7. Aby dodać nowy album do wybranej galerii wystarczy podać jego tytuł.

 

8. Po utworzeniu albumu będzie on widoczny na liście galerii

 

9. W tym momencie można już przystąpić do dodawania nowych zdjęć w wybranym albumie.

 

10. Następnie należy wybrać ze swojego komputera zdjęcia które chcemy dodać - na raz można wgrywać max. 5 zdęć. Po wybraniu zdjęć kliknij "dodaj zdjęcia" i odczekać kilka chwil, aż załadują się na nasz serwer.

 

11. Gotowe! Od teraz twoje zdjęcia są widoczne w wybranej galerii i albumie. Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia pokaże się ono w większym rozmiarze.