PXD.PL

Najlepsze aparaty w smartfonach - ranking

Po miejscu pierwszym można spodziewać się ciekawych parametrów i tego, że jest gwiazdą barwnych reklam. Mowa tu o smartfonie Samsung Galaxy S8. To najnowsza generacja tej serii i śmiało można powiedzieć, że robi niemal to samo co aparaty cyfrowe sprzed blisko dziesięciu lat.

 

Drugie miejsce to HTC U11, czyli nadal coś dość drogiego i bardziej pasującego do kategorii bajer. Lecz użytkownicy tego modelu są pod pozytywnym wrażeniem jeśli chodzi o jakość zdjęć. Gdyby smartfon ten miał teleobiektyw, to zapewne wielu nie kupiłoby aparatu kompaktowego.

 

Huawei P10 zajmujący trzecie miejsce w wielu rankingach też jest marzeniem wielu i nie chodzi tu jedynie o dobrą reklamę, ale też o wyniki testów w których to otrzymuje wysokie oceny.

 

Miejsce czwarte to klasyczna marka, czyli Sony Xperia XZ Premium, który poza nazwą nie ma w sobie wiele z klasyki. Jednym słowem jest to konkretny smartfon podobający się tym, którzy szukają czegoś więcej niż jakiegoś tam smartfona produkcji chińskiej. Ten konkretny model jest bardzo dobrym i nie jest aż tak drogi jak te najbardziej topowe.

 

Piąta pozycja to propozycja od firmy, która wszystko robi lepiej. Chodzi tu o smartfon Asus ZenFone Zoom S. Producentowi temu najlepiej wychodzą te najlepsze laptopy, ale i w przypadku smartfona wykonał olbrzymi skok do przodu. Ciekawa stylistyka to jedna z jego zalet, ale to co znajduje się pod obudową zaimponuje dosłownie każdemu.

 

Numer szósty to też coś poręcznego i wybitnie ciekawego, czyli LG G5. Model dość kobiecy, który poza ciekawym wyglądem ma też wiele innych równie istotnych plusów. Jednym z nich jest cena, która nie odstrasza. Kluczowe znaczenie mają też spore możliwości tego sprzętu.

 

Pozycja numer siedem to drugie jeśli chodzi o atrakcyjność dzieło Asusa, czyli Asus ZenFone 3 (ZE520KL). Można powiedzieć, że to sprzęt trochę bardziej męski, który imponuje jakością wykonania.